Klub muzyczny Ucho

Info

Adres
Klub Muzyczny Ucho
ul. Św. Piotra 2
81-347 Gdynia

Mapka
Sprzedaż biletów
  1. Klub Ucho ul. Św. Piotra 2 , Gdynia, wieczorami w czasie imprez i koncertów
  2. inne miejsca /w przypadku dużych koncertów/ podane w kalendarzu przy konkretnych imprezach
Info
e-mail: ucho@ucho.com.pl
ucho68@op.pl

The Lunatics, Obibox, Disorient

9 maja (sobota) 2009r., godz. 19.00 , Klub Ucho

The Lunatics, Obibox, Disorient

LUNATICS - warszawski zespół punk’n’rollowy. Wyobraźcie sobie mieszankę energetycznego punk rocka ze starym, melodyjnym rock’n’rollem. Nie tworzą nowych gatunków, nie szukają “ambitnych form wyrazu”.

8 zł

Starają się ciekawie i oryginalnie sprzedać muzykę znaną od lat. Śpiewją o miłości, seksie, o swoim ukochanym mieście, ale też o obecnej sytuacji politycznej i społecznej. Najnowszy materiał " Świeci i grzesznicy " to dwanaście autorskich kompozycji, w tym dwa „spolszczone” covery: nieco niedocenianej u nas formacji Hüsker Du z USA oraz, pochodzącego z Nowego Sadu, zespołu Jedino Rešenje. „Święci i grzesznicy” to muzyczne wyzwanie dla zwolenników punkowej klasyki w stylu The Clash, The Business, Rancid, wspartego bardziej nowoczesnym podejściem do muzyki w stylu Beatsteaks, czy wreszcie nawiązań do dokonań całej masy znakomitych, punkowych zespołów z terenów dawnej Jugosławii. Grupa nie kryje swoich inspiracji dając fanom melodyjnego, tradycyjnego punk rocka 12 okazji do sprawdzenia siły oddziaływania nowych kompozycji.


utwór "Syreny" www.myspace.com/jimmyjazzrecords


utwór „Droga” zaśpiewany po serbski i polsku  www.myspace.com/rollnpunk


 



OBIBOX to warszawska formacja, której pierwsze nagraniowe objawienie miało miejsce w roku 2004, przy okazji wydania przez Jimmy Jazz Records albumu „Psycho Attack Over Poland”, prezentującego rodząca się w Polsce scenę rockabilly/psycho. Później zespół pojawił się także na płycie dołączonej do magazyny Garaż, aby po okresie pracy nad wykształceniem, własnego, rozpoznawalnego stylu wejść do studia z zamiarem zarejestrowania debiutanckiego albumu. Sesja nagraniowa zorganizowana w końcu 2007 roku zaowocowała powstaniem 12 utworów, w których OBIBOX nie kryją swojej fascynacji dla wczesnego rock’n’rolla i jego bardziej współczesnej odsłony zabierając nas na spacery w mroczne zaułki, przy świetle księżyca oświetlającego miasta grzechu… Czasem mrocznie, niekiedy nastrojowo, innym razem nieco surfująco, ale cały czas wierni stylowi… prezentują się na swoim debiutanckim albumie, który – także wobec dość skromnego stanu posiadania rodzimej sceny – z pewnością zainteresuje wszystkich fanów stylowego rock’n’rolla.


http://www.myspace.com/obibox


 


DISORIENT  punk/rock 


http://www.myspace.com/disorientthe


New scene