Klub muzyczny Ucho

Info

Adres
Klub Muzyczny Ucho
ul. Św. Piotra 2
81-347 Gdynia

Mapka
Sprzedaż biletów
  1. Klub Ucho ul. Św. Piotra 2 , Gdynia, wieczorami w czasie imprez i koncertów
  2. inne miejsca /w przypadku dużych koncertów/ podane w kalendarzu przy konkretnych imprezach
Info
e-mail: ucho@ucho.com.pl
ucho68@op.pl

NAPALM DEATH, Armed for Apocalypse, Ogotay

24 listopada (niedziela) 2013r., godz. 19:00 , Klub Ucho

NAPALM DEATH, Armed for Apocalypse, Ogotay

Koncert Napalm Death - legendarnego już zespołu oscylującego wokół takich gatunków jak grindcore i death metal. W ramach supportu na scenie Armed for Apocalypse - sludge metal z Kalifornii oraz grupa Ogotay.

70 / 80 zł

NAPALM DEATH

Angielska grupa muzyczna powstała w 1981 roku w Meriden w pobliżu Coventry. W początkowym okresie działalności zespół wykonywał hardcore punk. W latach późniejszych zawrócił się w stronę takich gatunków jak grindcore i death metal. W swej twórczości zespół poruszył takie zagadnienia jak nienawiść, agresja, polityka czy religia. Z kolei wokalista Mark "Barney" Greenway oraz pozostali członkowie Napalm Death wielokrotnie wyrazili sprzeciw na temat zjawiska rasizmu i wojen. Do 2009 roku zespół wydał czternaście albumów studyjnych oraz szereg kompilacji, albumów koncertowych i minialbumów. Według danych z 2003 roku wydawnictwa zespołu w samych Stanach Zjednoczonych sprzedały się w nakładzie 367 654 egzemplarzy. Byli i obecni członkowie grupy utworzyli lub współtworzyli liczne zespoły i projekty poboczne, m.in. takie jak Carcass, Godflesh, Cathedral, Defecation, Jesu, Painkiller, Brujeria czy Lock Up.


+ supporty:


ARMED FOR APOCALYPSE (USA)

Kwartet z małego miasta Chico w Północnej Kaliforni (U.S.A.). Występuje w składzie: Kirk Williams - wokal, gitara, Cayle Hunter - gitara, Nick Harris - perkusja, Corey Vaspa - bas. Ich muzykę można określić jako sludge metal. Muzycy wśród swoich inspiracji wymieniają takie kapele jak: Helmet, Crowbar, Pantera, Down Hatebreed czy Unearth. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy - "Defeat" z 2009 roku oraz wydany w 2013 roku przez wytwórnię Irocland Recording "The Road Will End".

Facebook: https://www.facebook.com/armedforapocalypse


OGOTAY

Energetyczny i żywiołowy zespół death metalowy składający się z muzyków Yattering, Mess Age, Pandemonium i Fulcrum. Założony w 2011. Wydał i promuje swój pierwszy album - "Eve of the last day ". Obecnie nagrany singiel - "Bastards and orphans" jest zapowiedzią prac nad nową, drugą płytą.


Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD KLUBU NA CAŁEJ POLSKIEJ TRASIE ZESPOŁU NAPALM DEATH W RAMACH SUPPORTU ZAMIAST GRUPY HAMMERCULT (IZRAEL) WYSTĄPI FORMACJA ARMED FOR APOCALYPSE (USA). ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.


BILETY: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu)


Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. - godz. 10:00-21:00, nd. - 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl - cena w sieci 73 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie. Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.


 

Partnerzy

Trojmiasto.pl


New scene